ЛОТАШІВСЬКА СІЛЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

Від 19 серпня 2020 року                                  № 25

с.Лоташеве

 

Про визначення та облаштування  місцьдля

розміщення матеріалів передвиборної агітації

під час проведення місцевих виборів

 

   Заслухавши інформацію сільського голови Поліщука С.В. «Про визначення та облаштування місць для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів», відповідно до частини третьої статті 53 Виборчого Кодексу України, згідно Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року, від 08.08.2020 року № 163, з метою створення належних умов для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів суб’єктами виборчого процесу під час підготовки до проведення чергових виборів, для забезпечення збереження естетичного вигляду села,  виконком сільської ради   

В И Р І Ш И В :

1. Відвести місця для обладнання стендом та дошкою оголошень у людних місцях з метою розміщення матеріалів передвиборної агітації під час проведення місцевих виборів  – біля  автобусних зупинок по селах Лоташеве та Піщана.

2. Заборонити розміщення матеріалів передвиборної агітації на будинках  та в місцях, де вони можуть бути перешкодою для безпеки дорожнього руху.

3.  Секретарю сільської ради  оприлюднити це рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                                                                Сергій ПОЛІЩУК