Проекти рішень

   

 
   


ЛОТАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

Від 30 травня 2018 року                             № 28/

с. Лоташеве                          

 

Про розгляд листа Піщанського НВК 

про  надання субвенції районному

бюджету для Піщанського НВК

 

        Розглянувши лист Піщанського НВК від 24.05.2018 №46  про надання субвенції районному бюджету для реалізації районної комплексної програми «Освіта Тальнівщина  на 2016 – 2020 роки» в частині  належного функціонування Піщанського НВК, керуючись  ч.2 ст.85, статтями 93, 101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

    1.Надати субвенцію районному бюджету за рахунок коштів вільного залишку  для реалізації районної комплексної програми «Освіта Тальнівщина  на 2016 -2020 роки» в частині  належного функціонування  Піщанського НВК,   а саме:

- на поточний  ремонт приміщення харчоблоку, підсобного приміщення, коридору та обідньої зали - 160600,00грн;

- поточні ремонти приміщень школи та дошкільного підрозділу – 10000,00грн;

- на  проектно – кошторисну документацію капітального ремонту покрівлі приміщення дошкільного підрозділу – їдальні та проект системи центрального опалення школи та дошкільного підрозділу – 5000,00 грн.

2.Головному бухгалтеру сільської ради  при внесенні змін до бюджету,передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для  реалізації районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини  на 2016 -2020 роки» в частині  належного функціонування  Піщанського НВК на  загальну суму 175600,00 гривень.

 3.Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

4.Просити відділ освіти Тальнівської райдержадміністрації надіслати сільській раді, до 01.09.2018 року, письмову інформацію щодо використання наданої субвенції за цільовим призначенням, для якого вона надавалась, для подальшого інформування депутатів сільської ради та позитивного вирішення в майбутньому аналогічних питань.

5.Копію цього рішення направити відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації .

6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                     С.Поліщук 

 

                                ЛОТАШІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                  ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                     РІШЕННЯ  

 

 Від 30 травня 2018року                             № 28/               

с.Лоташеве                    

 

Про розгляд листів КЗ «Тальнівський районний  

центр первинної медико – санітарної допомоги» 

про надання субвенції районному бюджету 

для  Лоташівського та Піщанського  ФАПів

 

     Розглянувши лист КЗ «Тальнівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»від 03.05.2018№471-су щодо  виділення  субвенції  районному бюджету на підвезення мешканців села на флюорографічне обстеження в м.Тальне та преміювання працівників  Лоташівського та Піщанського ФАПів до Дня медичного працівника та лист від 16.05.2018 №538-су про виділення коштів на придбання твердого палива для ФАП с.Лоташеве та ФАП с. Піщана, керуючись ч.7  статті 78,ч.2 ст.85статтями  93, 101 Бюджетного кодексу України,  статтями 28 та 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати субвенцію районному бюджетуза рахунок коштів вільного залишку на преміювання працівників  Лоташівського та Піщанського ФАПів до Дня медичного працівника в сумі 12000,00 гривень.

2.До розгляду питання щодо виділення коштівна придбання твердого палива для Лоташівського та Піщанського ФАПів повернутися у ІІ півріччі 2018 року.

 3.  Головному бухгалтеру сільської ради  при внесенні змін до бюджету,   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку длянадання субвенції районному бюджету для Лоташівського та Піщанського ФАПів в сумі  - 12000 гривень.

4. Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

5. Копію цього рішення надіслати   головному  лікарюКЗ «Тальнівський районний  центр первинної медико – санітарної допомоги».

6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                      С.Поліщук 

 

 

                                      ЛОТАШІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

       ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

VІІ СКЛИКАННЯ

                                                     РІШЕННЯ  

 

 Від 30 травня2018року                             № 28/               

с.Лоташеве                    

 

Про розгляд листаТальнівської

центральної районної лікарні

про виділення коштів

 

        Розглянувши лист Тальнівської центральної районної лікарні від 15.05.2018 року №483-ІАВ  щодо  виділення  коштів для проведення поточного ремонту в поліклінічному відділенні, керуючись ч.7  статті 78, ч.2 ст.85 статтями  93, 101 Бюджетного кодексу України,  статтями 28 та 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Надати субвенцію районному бюджетудля проведення поточного ремонту в поліклінічному відділенні Тальнівської центральної районної лікарні в сумі 2000,00 гривень .  

        2.  Головному бухгалтеру сільської ради  при внесенні змін до бюджету,   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку на проведення поточного ремонту в поліклінічному відділенні Тальнівської центральної районної лікарні в сумі 2000,00 гривень.

      3. Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

   4. Копію цього рішення надіслати   головному  лікарюТальнівської  центральної районної лікарні.

 5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питаньпланування, бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                      С.Поліщук                       

 
   


ЛОТАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

Від 30 травня  2018 року                          № 28/

с. Лоташеве                           

 

Про розгляд листа Тальнівської

райдержадміністрації  про  надання

субвенції районному бюджету

 

        Розглянувши лист Тальнівської  райдержадміністрації від 11.05.2018     № 440/01-21 про  виділення коштів для створення належних умов проведення реєстрації речових прав та фізичних та юридичних осіб, а також зберігання реєстраційних справ створених в процесі реєстрації,  з метою виконання районної програми забезпечення функціонування державних реєстраторів Тальнівської районної державної адміністрації на 2017 – 2019 роки, керуючись  ч.2 ст.85, статтями 93, 101 Бюджетного кодексу України, статтями  28,64 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

    1.Надати субвенцію районному бюджету за рахунок коштів вільного залишку бюджету  для  виконання районної програми забезпечення функціонування державних реєстраторів Тальнівської районної державної адміністрації на 2017 – 2019 роки   в сумі 1000,00 гривень.

     2.Головному бухгалтеру сільської ради при внесенні змін до бюджету, передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку бюджету для  виконання районної програми забезпечення функціонування державних реєстраторів Тальнівської районної державної адміністрації на 2017 – 2019 роки  в сумі 1000,00 гривень.

    3.Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

   4.Копію цього рішення направити в Тальнівську  райдержадміністрацію. 

  5.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питаньпланування бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                     С.Поліщук 

                                                             

                                ЛОТАШІВСЬКА   СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ___ травня 2018 року                                  № 28/           

с. Лоташеве                                  

 

Про внесення змін до рішення сільської

ради від 21.12.2017р № 24/13 «Про структуру

виконавчих органів, загальну чисельність апарату

сільської ради та її виконавчих органів у 2018 році»

із змінами, внесеними рішенням сільської ради

від 26.04.2018  №27/5

 

        Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року  № 363, що була  опублікована в офіційному виданні Кабінету Міністрів України – «Урядовому кур’єрі» в № 93(6209) та набрала чинності з 18.05.2018 р. внесено зміни до постанови  Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р.    № 268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» ( далі – постанова ) в частині щодо  підвищення посадових окладів працівників, в тому числі службовців,  органів місцевого самоврядування ( далі – ОМС) та  пунктами 1 і 2 якої передбачено, що орган місцевого самоврядування встановлює  посадові оклади  працівникам та керівникам ОМС відповідно до затверджених постановою схем посадових окладів.

       При цьому, реалізація постанови буде здійснюватись в межах видатків, передбачених на оплату праці працівників у кошторисі  органу місцевого самоврядування.

       Керуючись підпунктом 5 частини 1 статті 26 , частини 1, 4 статті 61   Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою  Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами,від 30 серпня 2002 року          № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» із змінами, Наказом  Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами)сільська рада

 В И Р І Ш И Л А :

       1 .  Внести зміни до пункту 2  рішення сільської ради від 21.12.2017 року    № 24/13 «Про структуру виконавчих органів, загальну чисельність апарату  сільської ради та її виконавчих органів у 2018 році», із змінами, внесеними рішенням сільської ради від 26.04.2018  № 27/5,  виклавши штатний розпис працівників апарату управління  сільської ради в новій редакції       ( додається).

       2. Ввести в дію новий штатний розпис працівників апарату управління сільської ради з 18.05.2018 року.

       3. Контроль за виконанням  даного рішення  покласти  на комісію з питань планування та виконання бюджету.

 

Сільський голова                                                                       С.Поліщук 

 

                                                                                                                                            Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО
 рішенням сесії сільської ради

 від  23.05.2018р №  28/ 

штат у кількості ________ штатних одиниць

з місячним фондом заробітної плати за посадовими     

окладами _______________ гривень  ______ копійок

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                                             ШТАТНИЙ РОЗПИС

на 2018 р.

               _працівників апарату управління Лоташівської    сільської ради_
                                                                            (назва установи)

 

                                  Вводиться в дію із 18 травня  2018 року

 

 /п 

Назва структурного підрозділу та посад 

Кількість

штатних

посад 

Посадовий оклад
(грн.) 

Фонд заробітної плати на місяць за посадовими окладами 
(грн.) 

 

 

5

 

 

1

Сільський голова

1

6600

 

 

 

2

Секретар 

1

5700

 

 

 

3

Бухгалтерська служба:

 

 

 

 

 

3.1

Головний бухгалтер  

1

4 200

 

 

 

3.2

Касир   

0,5

2950 : 2

 

 

 

4

Спеціаліст ІІ категорії

1

2900

 

 

 

5

Прибиральник службових приміщень

0,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усього

5,0

Х

 

 

 

Сільський голова 

 

_____________
(підпис)                (ініціали і прізвище) 

Головний бухгалтер

 
_______________
(підпис)                (ініціали і прізвище) 

               

М. П. 

 

 
   


ЛОТАШІВСЬКА    СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

                                              VІІ СКЛИКАННЯ                                              

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ___травня    2018 року                                    №28/

с. Лоташеве                                       

 

Про внесення змін до рішення
сільської ради  від  21.12.2017 № 24/14 «Про
преміювання,   надання допомог
та  надбавки за високі досягнення у праці

сільському голові   в 2018 році»

 

      Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 363  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268» щодо збільшення посадового окладу сільському голові, враховуючи, що реалізація постанови  здійснюється  в межах видатків, передбачених на оплату праці працівників у кошторисі  органу місцевого самоврядування,  керуючись  статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  підпунктом «в» пункту 2, пунктом 6 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268  « Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”  , врахувавши  пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

 В И Р І Ш И Л А  :

        1.Внести зміни в пункт 1 рішення сільської ради від  21.12.2017 № 24/14 «Про преміювання,   надання допомог та  надбавки за високі досягнення у праці сільському голові   в 2018 році», виклавши його в новій редакції :

        «1.Здійснювати в 2018 році преміювання  сільського голови Поліщука С.В., або особи,  яка  виконує  повноваження  сільського  голови у випадках, передбачених  ч.2 статтті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ( відпустка, хвороба, дострокове звільнення,  тощо) відповідно до його   особистого вкладу  в загальні результати роботи  щомісячно  в межах затверджених видатків на оплату праці ,   в розмірі 50% посадового окладу .   

          2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                        С.Поліщук 

 

ЛОТАШІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

VІIСКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від  30  травня  2018 року                                  № 28/

с. Лоташеве 

                                  

Про надання  дозволу  Тальнівській  районній  раді

на  виготовлення  проекту  землеустрою

щодо  відведення  земельної  ділянки  площею

25000  кв. м.,  для  будівництва  та  обслуговування

будівель  та  споруд  Піщанського  НВК , 

за  рахунок  земель  комунальної  власності

Лоташівської  сільської  ради , 

за  адресою :  с. Піщана  вул. Лісова , 28 , 

з  метою  формування  та  реєстрації  права

власності  земельної  ділянки   

 

         Розглянувши  листа  голови  Тальнівської  районної  ради  В.  Любомської   від   . .2018  року  №  , врахувавши  пропозиції  постійної  комісії  Лоташівської  сільської  ради  з питань АПК, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села,  охорони здоров’я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення ,  керуючись  п.п.  34 ,  ч  1 ,  ст.  26  Закону  України  « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні » ,  ст. 12,  ст. 79 - 1, ст. 92,  ст. 123 ,  ст.  134 - 2  Земельного  Кодексу  України , Законом  України  « Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів  України  щодо  розмежування  земель  державної  та  комунальної  власності»  № 5245 – VI  від  06.09.2012  року ,  сільська  рада  вирішила :

       1. Надати  дозвіл  на  виготовлення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  площею  25000  кв.  метрів  для  розміщення,  будівництва ,  експлуатації  та  обслуговування  будівель  і  споруд  Піщанського  навчально – виховного  комплексу  за  рахунок  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради ,  які  відносяться  до  категорії  земель - землі  житлової  та  громадської  забудови ,  вид  угідь – землі  громадської  забудови  для  будівництва  та  обслуговування  будівель  закладів  освіти ,  за  адресою :  20455 ,  Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Піщана ,  вул.  Лісова ,  28 ,  з  метою  формування  та  реєстрації  права  власності  земельної  ділянки .         

  2. Тальнівській  районній  раді  розроблений  проект  землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки  площею  25000  кв.  метрів  для  розміщення, будівництва ,  експлуатації  та  обслуговування  будівель  і  споруд  Піщанського  навчально – виховного  комплексу  за  рахунок  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради ,  які  відносяться  до  категорії  земель - землі  житлової  та  громадської  забудови ,  вид  угідь – землі  громадської  забудови  для  будівництва  та  обслуговування  будівель  закладів  освіти ,  за  адресою :  20455 ,  Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Піщана ,  вул.  Лісова ,  28 ,  з  метою  формування  та  реєстрації  права  власності  земельної  ділянки ,  надати  на  затвердження  сесії  Лоташівської  сільської  ради.

  3.   Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  сільської  ради  з  питань  агропромислового  розвитку ,  земельних  ресурсів ,  екології ,  комунального  майна ,  соціального  розвитку  села .

 

 

Сільський  голова                                                                         С.Поліщук 

 

ЛОТАШІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

VІIСКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від  29  травня   2018 року                          №  28 /

с. Лоташеве 

 

Про  затвердження  проекту  землеустрою

щодо  відведення  земельної  ділянки

гр.  Скалозуб  Г.М.   у  власність ,

для  ведення  особистого  селянського  господарства ,

за  адресою : с. Лоташеве ,  вул.  Джерельна ,  б/н   

 

      Розглянувши  заяву  гр. Скалозуб  Ганни  Михайлівни  та  проект  землеустрою ,  щодо  відведення  земельної  ділянки    площею – 1,1500  га. гр.  Скалозуб  Ганні  Михайлівні    у  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства ,  за  рахунок  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради ,  які  відносяться  до  категорії  земель - землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Лоташеве ,  вул.  Джерельна ,  б/н ,  враховуючи  висновок  експерта  державної  експертизи  ГУ  Дергеокадастру  у  Хмельницькій  області   М.М.  Гноянко  про  розгляд  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  від  27.03.2018 р.  № 3231/82 – 18 ,   висновок  відділу  містобудування ,  архітектури  та  житлово – комунального  господарства  Тальнівської  районної  державної  адміністрації  Черкаської  області  від  14.03.2018  р.  № 13 -24 ,  відповідно статей 22, 122, 186,  186 - 1  Земельного  Кодексу  України  ,  п. п.  34,  ч.  1  ст.  26  Закону  України  « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» ,  сільська  рада 

вирішила :

1. Затвердити  проект  землеустрою ,  щодо  відведення  земельної  ділянки  площею – 1,1500  га ,  громадянці   Скалозуб  Ганні  Михайлівні  у  власність,  для  ведення  особистого  селянського  господарства  із  земель  комунальної  власності  за  рахунок  земель  Лоташівської  сільської  ради ,  які  відносяться  до  земель  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Лоташеве ,  вул.  Джерельна ,  б/н ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:03:002:0240 .

2 . Віднести  земельну  ділянку -  площею  1,1500  га ,  за  адресою : Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Лоташеве ,  вул.  Джерельна ,  б/н , кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:03:002:0240    до  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради , які  відносяться  до  категорії  земель – землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля  .

3. Передати  земельну  ділянку -  площею  1,1500  га ,  за  адресою : Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Лоташеве ,  вул.  Джерельна ,  б/н ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:03:002:0240  громадянці  Скалозуб  Ганні  Михайлівні  в  приватну  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства ,  обмеження  у  використанні  земель  відповідно  Переліку  щодо  використання  земельної  ділянки ,  затвердженого  постановою  Кабінету  міністрів  України  від  17.10.2012  року  № 1051 « Про  затвердження  Порядку  ведення  Державного  земельного  кадастру » ,  статті  111  Земельного  Кодексу  України  відсутні  . Охоронна  зона  навколо  ( вздовж )  об’єкта  енергетичної  системи  0,0259  га .

           Земельна  ділянка  повинна  використовуватись  з  дотриманням :

         - обов’язків  власників  земельних  ділянок  та  змісту добросусідства  встановлених  у  статтях  91, 103  Земельного  кодексу  України ;

         - статті  35  Закону  України  « Про  охорону  земель » ;

         - Закону  України  « Про  охорону  навколишнього  середовища » ;

         - Закону  України  « Про  охорону  культурної  спадщини » ;

         - використання  земельної  ділянки  за  цільовим  призначенням .

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  землевпорядника  сільської  ради  Зарембу  М.  

 

Сільський  голова                                                   С.  Поліщук 

 

 

 ЛОТАШІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

VІI СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від  29  травня   2018 року                            №  28 /

с. Лоташеве 

 

Про  затвердження  проекту  землеустрою

щодо  відведення  земельної  ділянки

гр.  Швецю  Л.П.   у  власність ,

для  ведення  особистого  селянського  господарства ,

за  адресою : с. Піщана ,  вул.  Лісова ,  б/н   

 

      Розглянувши  заяву  гр. Швеця  Леоніда  Петровича  та  проект  землеустрою ,  щодо  відведення  земельної  ділянки    площею – 2,0000  га. гр.  Швецю  Леоніду  Петровичу   у  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства ,  за  рахунок  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради ,  які  відносяться  до  категорії  земель - землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Піщана ,  вул.  Лісова ,  б/н ,  враховуючи  висновок  експерта  державної  експертизи  ГУ  Дергеокадастру  у  Миколаївській  області   В.В.  Паненко  про  розгляд  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  від  15.02.2018 р.  № 1128/82 – 18 ,  відповідно статей 22, 122, 186,  186 - 1  Земельного  Кодексу  України  ,  п. п.  34,  ч.  1  ст.  26  Закону  України  « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» ,  сільська  рада  вирішила :

1. Затвердити  проект  землеустрою ,  щодо  відведення  земельної  ділянки  площею – 2,0000  га ,  громадянину   Швецю  Леоніду Петровичу  у  власність ,    для  ведення  особистого  селянського  господарства  із  земель  комунальної  власності  за  рахунок  земель  Лоташівської  сільської  ради ,  які  відносяться  до  земель  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Піщана ,  вул.  Лісова ,  б/н ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:03:002:0238 .

2 . Віднести  земельну  ділянку -  площею  2,0000  га ,  за  адресою : Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Піщана ,  вул.  Лісова ,  б/н , кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:03:002:0238    до  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради , які  відносяться  до  категорії  земель – землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля  .

3. Передати  земельну  ділянку -  площею  2,0000  га ,  за  адресою : Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Піщана ,  вул.  Лісова ,  б/н ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:03:002:0238  громадянину  Швецю  Леоніду  Петровичу  в  приватну  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства ,  обмеження  у  використанні  земель  відповідно  Переліку  щодо  використання  земельної  ділянки ,  затвердженого  постановою  Кабінету  міністрів  України  від  17.10.2012  року  № 1051 « Про  затвердження  Порядку  ведення  Державного  земельного  кадастру » ,  статті  111  Земельного  Кодексу  України  відсутні  .

           Земельна  ділянка  повинна  використовуватись  з  дотриманням :

         - обов’язків  власників  земельних  ділянок  та  змісту добросусідства  встановлених  у  статтях  91, 103  Земельного  кодексу  України ;

         - статті  35  Закону  України  « Про  охорону  земель » ;

         - Закону  України  « Про  охорону  навколишнього  середовища » ;

         - Закону  України  « Про  охорону  культурної  спадщини » ;

         - використання  земельної  ділянки  за  цільовим  призначенням .

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  землевпорядника  сільської  ради  Зарембу  М.  

 

Сільський  голова                                                   С.  Поліщук

 

 

ЛОТАШІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

VІI СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від  29  травня   2018 року                             №  28 /

с. Лоташеве 

 

Про  затвердження  проекту  землеустрою

щодо  відведення  земельної  ділянки

гр.  Очеретяній  Т.С.    у  власність ,

для  ведення  особистого  селянського  господарства ,

за  адресою : с. Піщана ,  вул.  Набережна ,  б/н   

 

      Розглянувши  заяву  гр. Очеретяної  Тетяни  Сергіївни  та  проект  землеустрою ,  щодо  відведення  земельної  ділянки    площею – 0,9800  га. гр.  Очеретяній  Тетяні  Сергіївні    у  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства ,  за  рахунок  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради ,  які  відносяться  до  категорії  земель - землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Піщана ,  вул.  Набережна ,  б/н ,  враховуючи  висновок  експерта  державної  експертизи  ГУ  Дергеокадастру  у  Київській  області   С.А.  Ракарчук  про  розгляд  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  від  03.05.2018 р.  № 4095/82 – 18 ,   відповідно статей 22, 122, 186,  186 - 1  Земельного  Кодексу  України  ,  п. п.  34,  ч.  1  ст.  26  Закону  України  « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» ,  сільська  рада  вирішила :

1. Затвердити  проект  землеустрою ,  щодо  відведення  земельної  ділянки  площею – 0,9800  га ,  громадянці   Очеретяній  Тетяні  Сергіївні  у  власність ,    для  ведення  особистого  селянського  господарства  із  земель  комунальної  власності  за  рахунок  земель  Лоташівської  сільської  ради ,  які  відносяться  до  земель  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.Піщана ,  вул.Набережна,  б/н ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:03:002:0101 .

2 . Віднести  земельну  ділянку -  площею  0,9800  га ,  за  адресою : Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Піщана ,  вул.  Набережна ,  б/н , кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:03:002:0101    до  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради , які  відносяться  до  категорії  земель – землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля  .

3. Передати  земельну  ділянку -  площею  0,9800  га ,  за  адресою : Черкаська  область ,  Тальнівський  район ,  с.  Піщана ,  вул.  Набережна ,  б/н ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:03:002:0101  громадянці  Очеретяній  Тетяні  Сергіївні  в  приватну  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства ,  обмеження  у  використанні  земель  відповідно  Переліку  щодо  використання  земельної  ділянки ,  затвердженого  постановою  Кабінету  міністрів  України  від  17.10.2012  року  № 1051 « Про  затвердження  Порядку  ведення  Державного  земельного  кадастру » ,  статті  111  Земельного  Кодексу  України  відсутні  .

           Земельна  ділянка  повинна  використовуватись  з  дотриманням :

         - обов’язків  власників  земельних  ділянок  та  змісту добросусідства  встановлених  у  статтях  91, 103  Земельного  кодексу  України ;

         - статті  35  Закону  України  « Про  охорону  земель » ;

         - Закону  України  « Про  охорону  навколишнього  середовища » ;

         - Закону  України  « Про  охорону  культурної  спадщини » ;

         - використання  земельної  ділянки  за  цільовим  призначенням .

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  землевпорядника  сільської  ради  Зарембу  М.  

 

Сільський  голова                                                                       С. Поліщук

 

ЛОТАШІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

VІI СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від   30  травня  2018 року                             № 28 /

с. Лоташеве

 

Про  затвердження  технічної  документації

із  землеустрою ,  щодо  поділу  земельної

ділянки   сільськогосподарського

призначення  із  земель  комунальної  власності

Лоташівської  сільської  ради ,

за  адресою :  20453 ,  Черкаська  область ,

Тальнівський  район ,  адмінтериторія

Лоташівської  сільської  ради ,  за  межами

населеного  пункту ,  кадастровий  номер

7124086200:01:001:0239

 

      Розглянувши   клопотання  ТОВ  « Земельно – кадастрове  бюро »  від  25.05.2018  року  № 732  та  технічну  документацію  із  землеустрою ,  щодо   поділу  земельної  ділянки  площею – 2,3300  га.,  для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва ,  із  земель  комунальної  власності Лоташівської  сільської  ради,  які  відносяться  до  категорії  земель – землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  20453, Черкаська область,  Тальнівський  район, адмінтериторія Лоташівської  сільської  ради,  за  межами  населеного  пункту,  кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:01:001:0239 ,  відповідно  пункту  № 12  статті   186 Земельного  Кодексу  України ,  п. п.  34,  ч.  1  ст.  26  Закону  України     «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» ,  сільська  рада 

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити  технічну  документацію  із  землеустрою ,  щодо   поділу  земельної  ділянки  площею – 2,3300  га.,  для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва ,  із  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради,  які  відносяться  до  категорії  земель – землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  20453, Черкаська область,  Тальнівський  район, адмінтериторія Лоташівської  сільської  ради, за межами  населеного  пункту ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки   7124086200:01:001:0239.

2 . Затвердити  утворення  двох  нових  земельних  ділянок ,  а  саме :

-  земельної  ділянки  № 1   площею – 1,1609  га ,20453 ,  Черкаська  область ,  Тальнівський  район, адмінтериторія Лоташівської  сільської  ради,  за  межами  населеного  пункту ,   кадастровий  номер  земельної  ділянки - 7124086200:01:001:1037 ;

-  земельної  ділянки  № 2   площею –   1,1691  га ,  20453 ,  Черкаська  область ,  Тальнівський  район , адмінтериторія Лоташівської  сільської  ради,  за  межами  населеного  пункту ,      кадастровий  номер  земельної  ділянки - 7124086200:01:001:1038 .

Обмеження  у  використанні  земель  відповідно  Переліку  щодо  використання  земельної  ділянки ,  затвердженого  постановою  Кабінету  міністрів  України  від  17.10.2012  року  № 1051 «Про  затвердження  Порядку  ведення  Державного  земельного  кадастру»,  статті  111  Земельного  Кодексу  України  відсутні.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  землевпорядника  сільської  ради  Зарембу  М. 

 

Сільський  голова                                                                    С.Поліщук 

 

ЛОТАШІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

VІIСКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від   30  травня  2018 року                                                 № 28 /

с. Лоташеве

 

Про  затвердження  технічної  документації

із  землеустрою ,  щодо  поділу  земельної

ділянки   сільськогосподарського

призначення  із  земель  комунальної  власності

Лоташівської  сільської  ради ,

за  адресою :  20453 ,  Черкаська  область ,

Тальнівський  район ,  адмінтериторія

Лоташівської  сільської  ради ,  за  межами

населеного  пункту ,  кадастровий  номер

7124086200:01:001:0240

 

      Розглянувши   клопотання  ТОВ  «Земельно – кадастрове  бюро»  від  25.05.2018  року  № 731  та  технічну  документацію  із  землеустрою,  щодо   поділу  земельної  ділянки  площею – 2,2976 га,  для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва ,  із  земель  комунальної  власності Лоташівської  сільської  ради,  які  відносяться  до  категорії  земель – землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  20453, Черкаська область, Тальнівський  район , адмінтериторія Лоташівської  сільської ради, за межами населеного пункту ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:01:001:0240,  відповідно  пункту  № 12  статті   186 Земельного  Кодексу  України ,  п. п.  34,  ч.  1  ст.  26  Закону  України  « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  сільська  рада 

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити  технічну  документацію  із  землеустрою ,  щодо   поділу  земельної  ділянки  площею – 2,2976  га.,  для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва ,  із  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради,  які  відносяться  до  категорії  земель – землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  20453, Черкаська область, Тальнівський  район , адмінтериторія Лоташівської  сільської  ради, за  межами  населеного  пункту,  кадастровий  номер  земельної  ділянки   7124086200:01:001:0240.

2 . Затвердити  утворення  двох  нових  земельних  ділянок ,  а  саме :

-  земельної  ділянки  № 1   площею – 1,1475  га ,  20453 , Черкаська  область ,  Тальнівський  район, адмінтериторія Лоташівської  сільської  ради,  за  межами  населеного  пункту ,      кадастровий  номер  земельної  ділянки - 7124086200:01:001:1035 ;

-  земельної  ділянки  № 2   площею –   1,1501  га ,  20453 ,  Черкаська  область,  Тальнівський  район,  адмінтериторія  Лоташівської  сільської  ради,  за  межами  населеного  пункту ,      кадастровий  номер  земельної  ділянки - 7124086200:01:001:1036 .

     Обмеження  у  використанні  земель  відповідно  Переліку  щодо  використання  земельної  ділянки ,  затвердженого  постановою  Кабінету  міністрів  України  від  17.10.2012  року  № 1051 « Про  затвердження  Порядку  ведення  Державного  земельного  кадастру»,  статті  111  Земельного  Кодексу  України  відсутні.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  землевпорядника  сільської  ради  Зарембу  М. 

 

Сільський  голова                                                                   С.Поліщук 

 

ЛОТАШІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

VІI СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

Від   30  травня  2018 року                           № 28 /

с. Лоташеве

 

Про  затвердження  технічної  документації

із  землеустрою ,  щодо  поділу  земельної

ділянки   сільськогосподарського

призначення  із  земель  комунальної  власності

Лоташівської  сільської  ради ,

за  адресою :  20453 ,  Черкаська  область ,

Тальнівський  район ,  адмінтериторія

Лоташівської  сільської  ради ,  за  межами

населеного  пункту ,  кадастровий  номер

7124086200:01:001:0262

 

      Розглянувши   клопотання  ТОВ  « Земельно – кадастрове  бюро »  від  25.05.2018  року  № 733  та  технічну  документацію  із  землеустрою ,  щодо   поділу  земельної  ділянки  площею – 2,3001  га.,  для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва ,  із  земель  комунальної  власності Лоташівської  сільської  ради,  які  відносяться  до  категорії  земель – землі  сільськогосподарського  призначення ,  вид  угідь – рілля ,  за  адресою:  20453, Черкаська область, Тальнівський  район , адмінтериторія Лоташівської  сільської  ради ,  за  межами  населеного  пункту ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки 7124086200:01:001:0262 ,  відповідно  пункту  № 12  статті   186 Земельного  Кодексу  України ,  п. п.  34,  ч.  1  ст.  26  Закону  України    «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» ,  сільська  рада 

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити  технічну  документацію  із  землеустрою ,  щодо   поділу  земельної  ділянки  площею – 2,3001  га.,  для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва ,  із  земель  комунальної  власності  Лоташівської  сільської  ради,  які  відносяться  до  категорії  земель – землі  сільськогосподарського  призначення,  вид  угідь – рілля,  за  адресою:  20453,  Черкаська  область,  Тальнівський  район, адмінтериторія

Лоташівської  сільської  ради ,  за  межами  населеного  пункту ,  кадастровий  номер  земельної  ділянки   7124086200:01:001:0262.

2 . Затвердити  утворення  двох  нових  земельних  ділянок ,  а  саме :

-  земельної  ділянки  № 1   площею – 1,1501  га ,  20453,  Черкаська  область ,  Тальнівський  район, адмінтериторія Лоташівської  сільської  ради,  за  межами  населеного  пункту,      кадастровий  номер  земельної  ділянки - 7124086200:01:001:1033 ;

-  земельної  ділянки  № 2   площею –   1,1500  га ,  20453 ,  Черкаська  область ,  Тальнівський  район , адмінтериторіяЛоташівської  сільської  ради,  за  межами  населеного  пункту ,      кадастровий  номер  земельної  ділянки - 7124086200:01:001:1034 .

     Обмеження  у  використанні  земель  відповідно  Переліку  щодо  використання  земельної  ділянки ,  затвердженого  постановою  Кабінету  міністрів  України  від  17.10.2012  року  № 1051 «Про  затвердження  Порядку  ведення  Державного  земельного  кадастру» ,  статті  111  Земельного  Кодексу  України  відсутні.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  землевпорядника  сільської  ради  Зарембу  М. 

 

Сільський  голова                                                                    С.Поліщук

 

 

                                                        проект

 

ЛОТАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVIIIСЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

VIIСКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

Від       травня  2018 року                                          № 28/ 7

С. Лоташеве

 

Про внесення змін  до рішення сесії

с/ради від 21 грудня 2017року   №24/12

„ Про сільський бюджет на 2018рік” ,

рішення сесії від 16.02.2018р.№25/13 та

рішення сесії від 27.04.2018р.№27/6

 

     Керуючись п.7,п.8 ст.78 Бюджетного Кодексу України, п.п.23 ч.1 ст.26 та п.17 ч.1 ст.43,65 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” , Закону України «Про державний бюджет України на 2017рік»   та відповідно до постанови КМУ  від 28.02.2004р.№228  „ Про затвердження  порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ ”  та Закону України  „ Про оплату праці ” в зв’язку з залишком коштів на рахунку загального фонду  станом на 01.01.2018року в сумі 828105,08гривень, та врахувавши оборотно - касову готівку в сумі 2000 гривень, заслухавши пропозиції бухгалтера сільської ради Ткаченко Р.І. сесія  сільської   ради     в и р і ш и л а :

 

1.Внести  слідуючі зміни  до рішення сесії с/ради  від 21.12.2017 року №24/12 «Про сільський бюджет на 2018року»,рішення сесії № 25/13 від 16.02.2018року та рішення сесії від 27.04.2018р.№27/6

 

1.1.Пункт 1 даного рішення викласти в такій редакції:

 

Затвердити  загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2018 рік  в сумі  1631845гривень  в т.ч.  обсяг  доходів загального фонду  в сумі 1561650,00 гривень , інші субвенції в сумі 66695,00гривень та спеціального фонду-3500,00 гривень (додаток №1).

 

2.Пункт 2 даного рішення викласти в такій редакції :

 

Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2018 рік в сумі 2190272,00гривень в т.ч. видатків загального фонду бюджету в сумі 2150772,00гривень та спеціального фонду-39500гривень в т.ч. бюджет розвитку-25000,00гривень( відомчою класифікацією бюджету №3.)

 

3.Затвердити дефіцит бюджету в сумі-533427,00гривень за рахунок залишку коштів загального фонду -522427,00 гривень та за рахунок залишку коштів спеціального фонду-11000,00 (додаток№2).

 

4.Затвердити профіцит-25000,00гривень, в тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до спеціального фонду -25000,00гривень.

 

5.Додаток 2, 3 викласти в новій редакції.

 

6.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів.

 

Сільський голова                                 С.Поліщук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №2

 

 

 

 

 

до рішення Лоташівської сільської ради

 

 

 

 

 

"Про сільський бюджет  на 2018 рік"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінансування Бюджет с.Лоташеве на 2018 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

(грн.)

 

 

Код

Найменування
згідно з класифікацією фінансування бюджету

Всього

Загальний
фонд

Спеціальний фонд

 

 

Всього

у т.ч.
бюджет
розвитку

 

 

200000

Внутрішнє фінансування

558427,00

522427,00

36000,00

25000,00

 

 

205000

Фінансування за рахунок залишків коштів на рахунках бюджетних установ

0,00

0,00

0,00

0,00

 

 

205100

На початок періоду

0,00

0,00

0,00

0,00

 

 

205200

На кінець періоду

0,00

0,00

0,00

0,00

 

 

208000

Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів

558427,00

522427,00

36000,00

25000,00

 

 

208100

На початок періоду

851644,69

828105,08

23539,61

0,00

 

 

208200

На кінець періоду

293217,69

280678,08

12539,61

0,00

 

 

208400

Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)

0,00

-25000,00

25000,00

25000,00

 

 

600000

Фінансування за активними операціями

558427,00

522427,00

36000,00

25000,00

 

 

602000

Зміни обсягів бюджетних коштів

558427,00

522427,00

36000,00

25000,00

 

 

602100

На початок періоду

851644,69

828105,08

23539,61

0,00

 

 

602200

На кінець періоду

293217,69

280678,08

12539,61

0,00

 

 

602400

Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)

0,00

-25000,00

25000,00

25000,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова

 

 

С.В.Поліщук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

до рішення Лоташівської сільської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Про сільський бюджет  на 2018 рік"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

видатків Бюджет с.Лоташеве на 2018 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(грн.)

 

 

Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1

Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС2

Код ФКВКБ3

Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця,
 бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

 

Всього

видатки споживання

з них

видатки
розвитку

Всього

видатки споживання

з них

видатки
розвитку

з них

 

 

оплата
праці

комунальні послуги та енергоносії

оплата
праці

комунальні послуги та енергоносії

бюджет
розвитку

 

 

 

01

 

Лоташівська сільська рада

2150772,00

2150772,00

868835,00

94000,00

0,00

39500,00

14500,00

0,00

0,00

25000,00

0,00

2190272,00

 

 

 

0100

 

Державне управління

966850,00

966850,00

711000,00

32000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

966850,00

 

 

 

0150

0111

Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад

966850,00

966850,00

711000,00

32000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

966850,00

 

 

 

3000

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення

54500,00

54500,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

54500,00

 

 

 

3240

 

Інші заклади та заходи

54500,00

54500,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

54500,00

 

 

 

3242

1090

Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення

54500,00

54500,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

54500,00

 

 

 

4000

 

Культура i мистецтво

301211,00

301211,00

80540,00

20000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

301211,00

 

 

 

4030

0824

Забезпечення діяльності бібліотек

47734,00

47734,00

32201,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

47734,00

 

 

 

4060

0828

Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів

194972,00

194972,00

48339,00

20000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

194972,00

 

 

 

4080

 

Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва

58505,00

58505,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

58505,00

 

 

 

4082

0829

Інші заходи в галузі культури і мистецтва

58505,00

58505,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

58505,00

 

 

 

5000

 

Фiзична культура i спорт

5000,00

5000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5000,00

 

 

 

5010

 

Проведення спортивної роботи в регіоні

5000,00

5000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5000,00

 

 

 

5012

0810

Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту

5000,00

5000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5000,00

 

 

 

6000

 

Житлово-комунальне господарство

236108,00

236108,00

77295,00

42000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

236108,00

 

 

 

6010

 

Утримання та ефективна експлуатація об’єктів житлово-комунального господарства

5000,00

5000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5000,00

 

 

 

6013

0620

Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства

5000,00

5000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5000,00

 

 

 

6030

0620

Організація благоустрою населених пунктів

231108,00

231108,00

77295,00

42000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

231108,00

 

 

 

7100

 

Сільське, лісове, рибне господарство та

12000,00

12000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

12000,00

 

 

 

7130

0421

Здійснення  заходів із землеустрою

12000,00

12000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

12000,00

 

 

 

7400

 

Транспорт та транспортна інфраструктура,

125000,00

125000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

125000,00

 

 

 

7460

 

Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури

125000,00

125000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

125000,00

 

 

 

7461

0456

Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету

125000,00

125000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

125000,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1

Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС2

Код ФКВКБ3

Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця,
 бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

 

Всього

видатки споживання

з них

видатки
розвитку

Всього

видатки споживання

з них

видатки
розвитку

з них

 

 

оплата
праці

комунальні послуги та енергоносії

оплата
праці

комунальні послуги та енергоносії

бюджет
розвитку

 

 

 

7600

 

Інші програми та заходи, пов'язані з

12600,00

12600,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

12600,00

 

 

 

7690

 

Інша економічна діяльність

12600,00

12600,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

12600,00

 

 

 

7693

0490

Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю

12600,00

12600,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

12600,00

 

 

 

8300

 

Охорона навколишнього природного

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

14500,00

14500,00

0,00

0,00

0,00

0,00

14500,00

 

 

 

8310

 

Запобігання та ліквідація забруднення навколишнього природного середовища

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

14500,00

14500,00

0,00

0,00

0,00

0,00

14500,00

 

 

 

8311

0511

Охорона та раціональне використання природних ресурсів

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

14500,00

14500,00

0,00

0,00

0,00

0,00

14500,00

 

 

 

9700

 

Субвенції з місцевого бюджету іншим

437503,00

437503,00

0,00

0,00

0,00

25000,00

0,00

0,00

0,00

25000,00

0,00

462503,00

 

 

 

9750

0180

Субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

25000,00

0,00

0,00

0,00

25000,00

0,00

25000,00

 

 

 

9770

0180

Інші субвенції з місцевого бюджету

437503,00

437503,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

437503,00

 

 

 

 

 

Всього

2150772,00

2150772,00

868835,00

94000,00

0,00

39500,00

14500,00

0,00

0,00

25000,00

0,00

2190272,00

 

 

1Заповнюється у разі прийняття відповідною місцевою радою рішення про застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі.
Структура коду програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів зтверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2017 № 793 (зі змінами).
2 Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2017 № 793 (зі змінами).
3 Код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 (зі змінами).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова

 

 

С.В.Поліщук