ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

 

                                                                                       

Форма 1 -ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16  лютого  2018  року  ( 25  сесія 7 скликання)

1.Про  виконання сільського бюджету за 2017 рік.

 (питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення«Про  виконання сільського бюджету за 2017» (прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте) 

                                                             Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

   2.Про оголошення конкурсу на право оренди об’єкта комунальної власності – частини нежитлового приміщення будівлі ФАП – магазину .

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення«Про оголошення конкурсу на право оренди об’єкта комунальної власності – частини нежитлового приміщення будівлі ФАП – магазину»(прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)        

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25 сесія 7 скликання)

  3.Про передачу в оренду об’єкта комунальної власності – частини нежитлового приміщення будівлі ФАП  с.Лоташеве, площею 82 кв.м, розташованого за адресою село Лоташеве вул..Т.Г.Шевченка,84 Тальнівського району Черкаської області.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів   

Рішення «Про передачу в оренду об’єкта комунальної власності – частини нежитлового приміщення будівлі ФАП  с.Лоташеве, площею 82 кв.м, розташованого за адресою село Лоташеве вул..Т.Г.Шевченка,84 Тальнівського району Черкаської області» (прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)                 

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  4.Про передачу в оренду об’єкта комунальної власності – частини нежитлового приміщення будівлі ФАП – магазину, площею 28.8 кв.м, розташованої за адресою село Піщана, вул..Горовенка,15 Тальнівського району Черкаської області.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення  «Про передачу в оренду об’єкта комунальної власності – частини нежитлового приміщення будівлі ФАП – магазину, площею 28.8 кв.м, розташованої за адресою село Піщана, вул..Горовенка,15 Тальнівського району Черкаської області»  (прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)        

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  5. Про розгляд листа КЗ «Тальнівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» про надання субвенції районному бюджету для Лоташівського та Піщанського ФАПів.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення «Про розгляд листа КЗ «Тальнівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» про надання субвенції районному бюджету для Лоташівського та Піщанського ФАПів» (прийняте одноголосно/більшістю  голосів), не прийняте)  

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання).

6.Про розгляд листа Управління соціального захисту населення щодо виділення коштів для реалізації районних програм.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення «Про розгляд листа Управління соціального захисту населення щодо виділення коштів для реалізації районних програм». (прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)  

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна  округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16  лютого 2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  7. Про розгляд листа Тальнівської РДА про надання субвенції районному бюджету на організацію заходів з рятування людей на водних об’єктах у 2018 році.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради – 12

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення  «Про розгляд листа Тальнівської РДА про надання субвенції районному бюджету на організацію заходів з рятування людей на водних об’єктах у 2018 році» (прийняте одноголосно/більшістю голосів, не прийняте)          

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25 сесія 7 скликання)

  8.Про розгляд листа Тальнівської райдержадміністрації про надання субвенції районному бюджету.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення  «Про розгляд листа Тальнівської райдержадміністрації про надання субвенції районному бюджету» (прийняте одноголосно/більшістю голосів,не прийняте)    

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  9. Про розгляд листа Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) про надання субвенції районному бюджету на заробітну плату соціальним робітникам.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           7 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                       1   депутатів 

Рішення  «Про розгляд листа Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) про надання субвенції районному бюджету на заробітну плату соціальним робітникам» (прийняте одноголосно/ більшістю голосів ,не прийняте)        

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

 

 

 

Не голосув

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

7

 

 

1

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16  лютого 2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  10. Про надання субвенції районному бюджету на виконання районної комплексної програми «Турбота на 2015 – 2020 роки» для повноцінного функціонування Центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів Тальнівського району .

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення  «Про надання субвенції районному бюджету на виконання районної комплексної програми «Турбота на 2015 – 2020 роки» для повноцінного функціонування Центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів Тальнівського району» (прийняте одноголосно/ більшістю голосів, не прийняте)    

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  11.Про розгляд листів Піщанського НВК та відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації про надання субвенції районному бюджету для Піщанського НВК.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення «Про розгляд листів Піщанського НВК та відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації про надання субвенції районному бюджету для Піщанського НВК» (прийняте   одноголосно/більшістю голосів ,не прийняте)         

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  12.Про розгляд листа Тальнівської районної державної адміністрації  про виділення субвенції районному бюджету.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення «Про розгляд листа Тальнівської районної державної адміністрації  про виділення субвенції районному бюджету» (прийняте   одноголосно/більшістю голосів ,не прийняте)        

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  13. Про внесення змін в рішення сільської ради від 21.12.2017 року №24/12 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення «Про внесення змін в рішення сільської ради від 21.12.2017 року №24/12 «Про сільський бюджет на 2018 рік» (прийняте   одноголосно/більшістю голосів ,не прийняте)           

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), фізичній особі Калінічук Наталії Анатоліївні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд, за адресою: с.Лоташеве, вул..Миру,15, з метою надання земельної ділянки в користування на умовах оренди.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), фізичній особі Калінічук Наталії Анатоліївні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд, за адресою: с.Лоташеве, вул.Миру,15, з метою надання земельної ділянки в користування на умовах оренди» (прийняте   одноголосно/більшістю голосів ,не прийняте)           

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16 лютого  2018  року ( 25  сесія 7 скликання)

  15.Про відпустку сільського голови.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           7 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                       1   депутатів 

Рішення «Про відпустку сільського голови» (прийняте   одноголосно/більшістю голосів ,не прийняте)           

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

 

 

 

Не голосув

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

7

 

 

1

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

16лютого  2018  року ( 25 сесія 7 скликання)

  16. Прозатвердження  плану роботи  Лоташівської сільської ради на ІІ квартал 2018 року.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -            7 депутатів

За      -                                           8 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів   

Рішення «Прозатвердження  плану роботи  Лоташівської сільської ради на       ІІ квартал 2018 року» (прийняте   одноголосно/більшістю голосів, не прийняте)  

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

 

 

 

 

відсутній

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутній

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

 

 

 

 

відсутній

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

8

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Сиваченко Р.І

Секретар лічильної комісії __________________Самогородська Г.І

Член лічильної комісії        __________________Заремба Ю.В.

 

опубліковано 16.02.2018