ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Форма 1 -ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня 2017  року  ( 21  сесія 7 скликання)

1.Про оголошення проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів в проекті детального плану території на перехресті вулиць Лесі Українки та Т.Г.Шевченка в центральній частині села Лоташеве Тальнівського району Черкаської області з метою розміщення будівлі Української Православної Церкви Київського Патріархату парафія «Покрова Пресвятої Богородиці», об’єктів її обслуговування та благоустрою.

 (питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів  

Рішення«Про оголошення проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів в проекті детального плану території на перехресті вулиць Лесі Українки та Т.Г.Шевченка в центральній частині села Лоташеве Тальнівського району Черкаської області з метою розміщення будівлі Української Православної Церкви Київського Патріархату парафія «Покрова Пресвятої Богородиці», об’єктів її обслуговування та благоустрою»(прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)        

                                                             Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня   2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

   2. Про перелік об’єктів  комунальної  власності, що можуть бути  передані

в орендне користування та  оголошення конкурсу з відбору  суб’єктів оціночної діяльності .

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів

Рішення«Про перелік об’єктів  комунальної  власності, що можуть бути  передані в орендне користування та  оголошення конкурсу з відбору  суб’єктів оціночної діяльності »(прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)        

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 


Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В.

 

 

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня  2017  року ( 21 сесія 7 скликання)

  3.Про прийняття в комунальну власність територіальної громади книжкового фонду сільської бібліотеки та взяття його на баланс.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади книжкового фонду сільської бібліотеки та взяття його на баланс» (прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)          

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 


Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня  2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  4.Про списання об’єкта нерухомого майна комунальної власності територіальної громади – зупинки громадського транспорту по вул. Горовенка с.Піщана (біля кладовища с.Піщана)

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення «Про списання об’єкта нерухомого майна комунальної власності територіальної громади – зупинки громадського транспорту по вул. Горовенка с.Піщана (біля кладовища с.Піщана)» (прийняте одноголосно/більшістю  голосів), не прийняте)

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 


Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня 2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  5.Про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2017 року..

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення  «Про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2017 року»  (прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)        

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня  2017  року ( 21  сесія 7 скликання).

6.Про розгляд листа Тальнівської райдержадміністрації про виділення коштів.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

 

Рішення «Про розгляд листа Тальнівської райдержадміністрації про виділення коштів».(прийняте одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)      

 

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна  округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня 2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  7. Про розгляд листа Піщанського НВК «дошкільний навчальний заклад – Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» про виділення коштів.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради – 12

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

 

Рішення  «Про розгляд листа Піщанського НВК «дошкільний навчальний заклад – Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» про виділення коштів» (прийняте одноголосно/більшістю голосів, не прийняте)          

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня  2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  8. Про розгляд клопотання завідуючої ФАП с.Лоташеве про виділення коштів.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

Рішення  «Про розгляд клопотання завідуючої ФАП с.Лоташеве про виділення коштів» (прийняте одноголосно/більшістю голосів,не прийняте)       

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня  2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  9. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 23 грудня 2016 року №13/10 «Про сільський бюджет на 2017 рік», рішення сесії с/ради від 31 січня 2017 року №14/8, рішення сесії с/ради від 23 лютого 2017 року №15/9, рішення сесії с/ради від 12 травня 2017 року №17/8, рішення сесії від 23 червня 2017 року №18/7 та рішення сесії від 22 серпня 2017 року №20/4.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів   

Рішення  «Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 23 грудня 2016 року №13/10 «Про сільський бюджет на 2017 рік», рішення сесії с/ради від 31 січня 2017 року №14/8, рішення сесії с/ради від 23 лютого 2017 року №15/9, рішення сесії с/ради від 12 травня 2017 року №17/8, рішення сесії від 23 червня 2017 року №18/7 та рішення сесії від 22 серпня 2017 року №20/4» (прийняте одноголосно/ більшістю голосів ,не прийняте)               

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня  2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  10. Про розгляд заяви ГО «Громадський рух «Кріпак» щодо можливості зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

 

Рішення  «Про розгляд заяви ГО «Громадський рух «Кріпак» щодо можливості зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення» (прийняте одноголосно/ більшістю голосів ,не прийняте)                  

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня 2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства громадянці Перекопайко О.В. за адресою вул..Горовенка, б/н с.Піщана.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

 Всього зареєстровано -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

 

Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства громадянці Перекопайко О.В. за адресою вул..Горовенка, б/н с.Піщана»(прийняте   одноголосно/більшістю голосів ,не прийняте)          

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є..В.

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня  2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  12.Про позицію Лоташівської сільської ради щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Ткаченка В.М. 

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

 

Рішення  «Про позицію Лоташівської сільської ради щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Ткаченка В.М.»   (прийняте  одноголосно/більшістю голосів, не прийняте)          

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня  2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  13.Про надання одноразової матеріальної допомоги  голові ради ветеранів Коріненко І.М.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів   

 

Рішення  «Про надання одноразової матеріальної допомоги  голові ради ветеранів Коріненко І.М.»   (прийняте  одноголосно/більшістю голосів, не прийняте)         

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В

 

Форма 1-ПГ

                      РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

10 жовтня  2017  року ( 21  сесія 7 скликання)

  14.Про затвердження плану роботи сільської ради на І квартал 2018 року.

(питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради   -    сільський голова - 1                 

                                              депутати   ради - 12 

Всього зареєстровано  -             9  депутатів

За      -                                           10 депутатів

Проти -                                        немає  депутатів     

Утрималися-                               немає  депутатів      

Не голосували     -                     немає   депутатів 

 

Рішення  «Про затвердження плану роботи сільської ради на І квартал 2018 року»   (прийняте  одноголосно/більшістю голосів, не прийняте)          

Список

№з/п

Прізвище, імя, по батькові

за

Про ти

Утримався

Не голосував

відсутній

1

Поліщук Сергій Васильович – сільський голова

+

 

 

 

 

2

Адаменко Віктор Михайлович округ №8

+

 

 

 

 

3

Бондаренко Ірина Володимирівна  округ №9

+

 

 

 

 

4

Заремба  Микола Григорович округ №10

+

 

 

 

 

5

Заремба Юлія Василівна округ  №11

+

 

 

 

 

6

Ковбасенко Євдокія Василівна округ №1

+

 

 

 

 

7

Косменюк Микола Миколайович округ №3

+

 

 

 

 

8

Кучеренко Тетяна Олександрівна округ №2

 

 

 

 

відсутня

9

Мединський Олександр Миколайович округ №4

+

 

 

 

 

10

Самогородська Галина Іванівна округ №7

+

 

 

 

 

11

Сиваченко Руслан Іванович округ №5

+

 

 

 

 

12

Чернятевич Віталій Володимирович округ №12

 

 

 

 

відсутній

13

Швець Леонід Петрович округ №6

 

 

 

 

відсутній

 

Разом

10

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії     __________________Косменюк М.М.

Секретар лічильної комісії __________________Мединський О.М.

Член лічильної комісії        __________________Ковбасенко Є.В 

 

опубліковано 10.10.2017